Vtipy o lordech

V lordově ložnici probíhá milostný akt. Lord souloží, komorník drží svíčku. Lord se ptá: "Lady, jste ukojená?" "No, my Sir." Po chvíli: "Lady, jste ukojená?" "No, my Sir." Lord říká komorníkovi: "John, teď ty budeš souložit a já budu držet svíčku." Po chvíli: "Lady, jste ukojená?" "Oh yes, my Sir." "Vidíš, Johne, takhle se drží svíčka."

Lord: "Jean, myslíte, že se v tomto hotelu dobře spí?"

Jean: "Myslím, že ano Sire, již hodinu zde klepu na dveře a nikdo nejde otevřít."

Dva lordi ve Sněmovně lordů vycházejí ze záchodu, jeden si myje ruce u umyvadla a říká tomu druhému: "Nás na Oxfordu, učili, že když jdeme ze záchodu, tak si máme umýt ruce." Druhý prohlásí: "To zase nás, na Cambridgi, učili, že si ty ruce nemáme počůrat."

Jde lord kolem žebráka, hodí mu libru a povídá: "Dej si v nejbližší hospodě whisky na mé zdraví." "Jsem abstinent, pane." "Tak tady máš pět liber a kup si dobrý tabák!" "Diky, pane, ale ja jsem nekuřák." "V tom případě ti dávám sto liber a běž k nejlepší prostitutce, ať si alespoň něco užiješ!" "Promiňte, pane, ale já nikdy netoužím po takových ženách." "Viš co? Tady máš dvěstě liber, zajdi k mě domů a řekni mé ženě, ať se podívá, jak vypadá muž, který nepije, nekouří a nesmilní s prostitutkami!"

<<Předchozí vtipy Následující>>

Vtipy o lordech 1 2 3 4