Vtipy muži a ženy 2

Muž a žena jsou spolu 20 let, a vždy, když mají spolu sex, muž navrhuje, aby zhasli světlo. Po 20 letech se to už ženě zdálo hloupé. Tak vymyslela, že tento zvyk překazí. Přichystala si lampu a jednou v noci, když už byli uprostřed akce, rozsvítila. Podívala se a viděla, že manžel drží v ruce vibrátor.

Křičí na něho: "Ty impotentní parchante! Jak jsi mě mohl celé roky takhle klamat? Doufám, že mi to vysvětlíš!"

Muž se jí podívá do očí a říká: "Dobře, já vysvětlím vibrátor a ty vysvětlíš děti!"

Mladík žijící na malém městě přijde jednoho dne domů v dobré naladě a hrdě oznamuje otci, že se seznámil s pekařovou dcerou a vypadá to na vážnou znamost.

Tatínek si ho vezme stranou a říká: "Víš synku, musím ti něco říci. Žiju s tvojí mamou už třicet let, máme se rádi, rozumíme si, ale je tu jedna věc. Tvoje maminka nikdy nebyla moc na zaležitosti kolem sexu, a tak jsem si ja občas dopřával něco bokem. A to je pravě ten problém - víš, pekařova dcera, je vlastně moje dcera, takže si ji vzít nemůžeš."

Synek z toho příliš velkou radost neměl, ale vzal to na vědomí. Když o půl roku později přivedl domů na oběd Marii z drogistovy rodiny, tatínek si jej opět vzal stranou a vysvětlil mu, že i tato slečna je vlastně jeho sestra. Když se to další rok stalo znovu, synek celý nešťastný zašel za maminkou a svěřuje se: "Maminko, to je hrozné, pokaždé, když se seznámím s nějakou dívkou, mi otec řekne, že je to vlastně jeho nemanzelska dcera a tedy moje sestra. Co mám dělat?"

"Synku, vůbec se nenech rozčílit tím, co tatínek říka. On totiž ve skutečnosti není tvůj otec."

<<Předchozí vtipy Následující>>

Vtipy muži a ženy