Vtipy o kanibalech

Tři chlapi padli do zajetí kanibalů. Jednoho dne za nimi přišel náčelník a říká: "Jestli vy tři dohromady budete mít alespoň tak dlouhé přirození jako já, tak vás pustím, jinak vás dnes všechny sníme." Poté odhrnul sukénku z palmových listů a vytáhl své přirození. Byl mimořádně obdařený, naměřili mu délku dvacet palců. První chlápek rozepnul kalhoty a vytáhl klacka deset palců dlouhého. Když změřili druhému chlapovi jeho chloubu na osm palců, oba si ulehčeně oddechli. Třetí chlápek rozepnul kalhoty a chvíli lovil ve spodkách. Pak vytáhl pindíka, který měřil přesně dva palce. Náčelník naštvaně říká: "Sakra, vyhráli jste. Dobře, tamhle máte člun a když poplujete pořád na západ, za dva dny jste u civilizace." Chlapi vyrazili jako šílení, aby si to náhodou náčelník nerozmyslel. Když byli z dohledu, první povídá: "Měli jsme kliku, že ho mám desetipalcového." Druhý říká: "Měli jsme kliku, že ho mám osmipalcového." A tretí povídá: "Ne ne, měli jsme kliku, že jsem měl erekci."

Rus, Číňan a Čech ztroskotají na ostrově kanibalů. Přijde za nimi šaman a říká: "Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou. Na týden vás zavřu do chýše se dvěmi skleněnými koulemi a když mi s těmi koulemi ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem."

Za týden přijde šaman do chýše k Rusovi. Ten sedí v prostřed a nad hlavou se mu ty koule vznášejí.

Šaman řekne: "To jsem už viděl, do kotle!"

Jde do chýše za Číňanem, ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši.

Šaman řekne: "To jsem už taky viděl, do kotle!"

Jde do chýše k Čechovi, otevře dveře a říká: "Tak to jsem ještě v životě neviděl, ten debil jednu ztratil a druhou rozbil."

<<Předchozí vtipy Následující>>

Vtipy o kanibalech 1 2 3 4 5 6 7