Vtipy o sexu 1

Číňan si objedná prostitutku. Dívka přijde do jeho hotelového pokoje a bez váhání se svlékne a vleze do postele. Číňan povídá: "Kotě, nelekni se, až se udělám, vstanu, doběhnu k oknu, nadechnu se, prolezu pod postelí a dáme si to znovu. Je to taková čínská zvyklost." A skutečně, po prvním čísle Číňan vyskočí z postele, doběhne k oknu, prudce se nadechne, vleze pod postel, vyleze na druhé straně a šup znovu do postele a tvrdě na věc. Když to udělá počtvrté a pořád má stejnou chuť k milování, slečna, tou dobou již dost unavená, se odhodlá, že to zkusí taky - vyskočí, doběhne k oknu, nadechne se prudce a vleze pod postel - a tam najde čtyři Číňany.

Potká jednoho dne Bůh v nebi Svatého Petra a ptá se ho: "Ty, Petře, co je to vlastně ten sex, o kterém se tam dole na zemi pořád mluví?"

Svatý Petr odpoví: "Víš, Bože, to se nedá jen tak snadno vysvětlit. Nejlepší bude, když půjdeš na zem a zeptáš se přímo u zdroje."

Pánbůh tedy sestoupí dolů na zem, potká pocestného a povídá mu: "Ty člověče, nepovím ti, kdo jsem ani odkud jsem přišel, ale řekni mi prosímtě, co je to ten sex."

Pocestný: "To jsi na špatné adrese, musíš za prostitutkou Anežkou do vsi!"

Pánbůh tedy jde do vsi. Ve vsi potká Anežku a říká jí: "Nepovím ti, kdo jsem, ani odkud jsem přišel, ale řekni mi prosím, co je to ten sex."

Anežka odpoví: "Chceš vědět, co je to sex? Tak pojď se mě domů a připrav si dva tolary"

Když je hotovo, Anežka prohlásí: "Kdo jseš, to opravdu netuším, ale hejbeš jako pánbůh!"

<<Předchozí vtipy Následující>>